Karatecy z Dębicy wrócili z 10 medalami i pucharem dla zawodników. Zobaczcie zdjęcia!

OPRAC.:
Barbara Galas
Dębicka Akademia Karate Tradycyjnego zdobyła 10 medali w Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym w Kraśniku
16-osobowa drużyna Dębickiej Akademii Karate Tradycyjnego wystartowała w Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym w Kraśniku. Wrócili 10 medalami.

Karatecy z Dębickiej Akademii Karate Tradycyjnego rywalizowali w konkurencji kata, kumite oraz kata drużynowe.

Mimo dużej konkurencji ( aż 46 klubów zrzeszonych w Polski Związek Karate Tradycyjnego ) i wysokiego poziomu wywalczyliśmy 10 miejsc medalowych- czytamy na Facebooku akademii.

• Błażej Mazur ( grupa D, 8 kyu)

Znakomicie spisali się również pozostali zawodnicy Tosia Szczerba, Mikołaj Krzystyniak, Maksiu Greczycho, Emilka Główka, Marysia Pomprowicz i Iwo Radmacher, którym do medalu zabrakło jedynie odrobinę szczęścia- komentuje Katarzyna Michoń-Szczerba.

Jako klub uplasował się na III miejscu w Klubowej Klasyfikacji Medalowej. Puchar za ten sukces odebrała sensei Katarzyna Michoń-Szczerba z rąk prezesa PZKT.