Tomasz Ryzner
Opady śniegu spowodowały, że biało-zieloni rozegrali tylko I połowę meczu z zespołem z Ostrowca Świętokrzyskiego Sławomir Oskarbski
PZPN zdecydował, że spotkanie 19. kolejki 3 ligi pomiędzy Wisłoką Dębica a KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, które zostało przerwane ze względu na złe warunki atmosferyczne, zostanie dokończone 29 marca o godzinie 16:00.

Przypomnijmy, że po 45 minutach rywalizacji "Biało-zieloni" prowadzą z rywalem 2:0, a gole dla naszego zespołu zdobyli Łukasz Siedlik oraz Błażej Radwanek.

Szefowie klubu z Dębicy optowali za wcześniejszym terminem - proponowali klubowi z Ostrowca, aby dokończyć mecz za tydzień w środę. Druga strona się na to nie zgodziła, ponieważ w zespole trenera Rafała Wójcika jest kilka kontuzji. W tej sytuacji o wszystkim musiał zdecydować PZPN i przychylił się w stronę daty, którą proponował klub z województwa świętokrzyskiego.

Popatrzyłem w przepisy i wychodzi na to, że KSZO nie będzie wcale musiało zagrać tej połówki w składzie, który był wpisany do protokołu w sobotę. Możliwe będą zmiany. Dla mnie to dziwne zasady. Cóż, trzeba się dostosować, postawić kropkę nad i wywalczyć komplet punktów. Jeśli zagramy tak jak w pierwszej połowie, czyli skoncentrowani w obronie i skuteczni z przodu, to postawimy na swoim.

ocenia Bartosz Zołotar, szkoleniowiec naszego zespołu

W sobotę drużyna z Parkowej czeka pierwszy w rundzie wiosennej wyjazd - mecz z Podlasiem Biała Podlaska. Rywal zajmuje 9. miejsce i traci do dębiczan tylko trzy punkty.

W dwóch meczach zdobywali po dwa gole, potrafili to zrobić w meczu z Wieczystą Kraków, więc musimy być gotowi na twardą walkę. Mam nadzieję, że coś zdziałamy, bo zespoły, które są za nami też punktują i trzeba być czujnym