Sukcesy młodych pływaków z klubu Gryf Dębica. Zdobyli 2 złote medale, srebro i brąz!

OPRAC.: DD
Joanna Świątek podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie wywalczyła złoto na dystansie 50 metrów stylem motylkowym w kategorii wiekowej 17-18 lat. Źródło: Zespół Szkół Nr 4 w Dębicy
Młodzi sportowcy z klubu Gryf Dębica odnotowali w ostatnich dniach wiele sukcesów. Podczas imprez rangi mistrzowskiej zdobyli dwa złota, srebro i brąz!

Podczas rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 14 lat Tymoteusz Jarząb zajął 3. miejsce w Polsce na 400 metrów stylem zmiennym.
A sztafeta chłopców w składzie Michał Nieznanski, Jakub Lenczowski, Miłosz Świstak, Tymoteusz Jarząb wywalczyła złoto na dystansie 4 razy 200 metrów stylem dowolnym.

Na Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Olsztynie duży sukces odniosła Dominika Kulaga. W kategorii młodzieżowców zajęła 2 miejsce w Polsce, co dało jej 8 pozycję wśród seniorów.

Ogromny sukces odniosła także Joanna Świątek. Podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie wywalczyła złoto na dystansie 50 metrów stylem motylkowym w kategorii wiekowej 17-18 lat.