Krzysztof Nowaliński
Młodzież ze Stalowej Woli dzielnie postawiła się walczącemu o grupę mistrzowską Igloopolowi Dębica ulegając nieznacznie 2:3.

Stal II Stalowa Wola Igloopol Dębica 2:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Cyran 17, 1:1 Lebioda 35, 1:2 P.Nalepka 45, 1:3 Drobot 60, 2:3 Burdzy 73.

Stal II: Siudak - Bosak, Stelmach, B.Gnatek, Buczek - S.Gnatek, F.Moskal, Wojtak, Lebioda 46' Zięba) - Piotrowski, Ziółkowski (49' Burdzy). Trener Sławomir Adamus.

Igloopol: Psioda- Cyran (54' Stańczyk), Socha, Wanat, Drobot, Stefanik, Janus, Syguła, P.Nalepka, T.Nalepka żk, Rokita żk (67' Pyskaty żk). Trener Grzegorz Lorek.

Sędziował Rafał Szydełko (Rzeszów).

Wynik spotkania otworzył w 17 minucie Łukasz Cyran , który wykorzystał niezdecydowanie defensywy Stali i precyzyjnym strzałem tuż przy słupku pokonał Maciej Siudaka. Straty wyrównał w 35 minucie Jakub Lebioda, który mocnym strzałem w lewej nogi pokonał Łukasza Psiodę. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Kamil Rokita dokładnie dośrodkował do Przemysława Nalepki, a ten celnym strzałem ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Po przerwie goście dążyli do podwyższenia wyniku i w 60 minucie Aleksander Drobot podwyższył prowadzenie Igloopolu do dwóch bramek. Stal odpowiedziała tylko jedną bramką w 73 minucie. Piłka trafiła na 15 metr do Mikołaja Burdzego, który pięknym strzałem ustalił wynik spotkania.