Proszę O Pomoc, Wsparcie. Przekaż Swój 1% Podatku!

Rozpoczęty przez Łukasz ,

Łukasz

Łukasz

Dzień Dobry. Nazywam się Łukasz Dziergawko. Już od 14 lat choruję na nieuleczalne stwardnienie rozsiane, proszę Państwa o pomoc!

Zwracam się z gorącą prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na moje subkonto w organizacji pożytku publicznego. Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM "SezaM", jest organizacją pożytku publicznego, która umożliwia chorym zbieranie pieniędzy na leczenie. Zgromadzone w ten sposób środki można przeznaczać wyłącznie na leczenie i rehabilitację. W formularzu podatkowym PIT wystarczy podać nr KRS 0000269884 oraz w pozycji "Cel szczegółowy" wpisać: Łukasz Dziergawko. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone wyłącznie na pokrycie kosztów farmaceutycznych oraz moją rehabilitację ruchową.

1 % to często drobna suma, ale dla mnie znaczy bardzo wiele.

Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego, proszone są o wskazanie w formularzu PIT poprzez wpisanie numeru KRS: 0000269884 z dopiskiem „dla Łukasza Dziergawko”

Lub jak jakąś darowiznę to: Numer Konta, ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE CHORYCH NA SM "SEZAM" 09105012981000002314099488 z dopiskiem ”Dla Łukasza Dziergawko”

Serdecznie Pozdrawiam i Dziękuję za Pomoc!

Użytkownik Łukasz nie otrzymał jeszcze odpowiedzi.

Może Ty odpowiesz?

Dodaj swoją odpowiedź

Użytkownik niezalogowany

Zobacz koniecznie

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij