9 tygodni, 54 dni, 18 miast. Da Vinci Learning rusza w road show po polskim wybrzeżu. A to wszystko pod hasłem „Baw się nauką!” Będzie się działo! [patronat NaM]

Da Vinci Learning obchodzi w tym roku 10-lecie swojej obecności na polskim rynku, m.in. z tej okazji kanał przygotował wyjątkową akcję letnią dla całych rodzin. Od 27 czerwca do 27 sierpnia na 200 m kw powstanie strefa animacji pod hasłem „Baw się nauką”.

W ciągu 9 tygodni aż 18 razy zmieni ona swoją lokalizację, aby z oferty wyjątkowych zabaw mogło skorzystać jak najwięcej rodzin odwiedzających polskie wybrzeże latem. Pod gigantycznym namiotem dzieci będą mogły szaleć w strefie EKSPERYMENT oraz ZRÓB TO SAM – odkryją niesamowite zjawiska fizyczne i chemiczne oraz będą mogły stworzyć coś z niczego, podobnie jak bohaterowie programów kanałów Da Vinci Learning.

Udział w zabawie będzie okazją do poznania nowej aplikacji KidSpace, która pozwala na oglądanie programów na urządzeniach mobilnych. Skomplikowany, kolorowy tor przeszkód oraz liczne konkursy sportowe przygotowane przed namiotem, w strefie SPORT, pozwolą rodzinom sprawdzić zarówno ich wiedzę o wszechświecie, jak i możliwości fizyczne własnego ciała. Także dla maluszków znajdzie się specjalna strefa, w której będą mogły się bezpiecznie bawić pod okiem rodziców.

Nad wszystkimi animacjami czuwać będą wykwalifikowani animatorzy, którzy otoczą dzieci opieką i serdecznością. Dodatkową atrakcją będzie autobus typu double decker cabrio, który wraz z miasteczkiem animacyjnym będzie przemierzał polskie wybrzeże i zabierał rodziny wprost do strefy BAW SIĘ NAUKĄ Z DA VINCI LEARNING! Przejażdżka na dachu kolorowego, wesołego autobusu na pewno sprawi mnóstwo radości, nie tylko dzieciom.

Harmonogram imprez:

27–29 czerwca – Krynica Morska - plac przy porcie rybackim i dworcu PKS
30 czerwca – 2 lipca – Gdańsk – Park R. Regana, Polana przed Krainą zabawy, po prawej stronie ciągu pieszo-rowerowego od wejścia „D”.
4–6 lipca – Władysławowo – plac przy al. Żeromskiego 11
7–9 lipca– Dębki - teren nadmorski na plaży, przejście 19
11–13 lipca – Białogóra - teren nadmorski, przejście 33
14–16 lipca – Poddąbie - stacyjka rowerowa
18–20 lipca – Łeba - Skwer Rybaka pomiędzy ulicami Morską, Wojska Polskiego i Kościuszki
21–23 lipca – Rowy - Parku Kultury i Wypoczynku w Rowach, ul. Słoneczna
25–27 lipca – Ustka - OSiR ul. Grunwaldzkiej 35
28–30 lipca – Darłowo - Rynek Główny
1–3 sierpnia – Mielno - plac rekreacyjny przy ul. Żeromskiego
4–6 sierpnia – Sarbinowo - boisko przy szkole ul. Młyńska
8–10 sierpnia – Kołobrzeg - plaża przed Ośrodkiem Bałtyk, przy promenadzie
11–13 sierpnia – Grzybowo - plac przy wejściu na plażę przy ul. Bałtyckiej
15–17 sierpnia – Dźwirzyno - plac centralny w Dźwirzynie
18–20 sierpnia – Rewal - plaża przy ul. Westerplatte
22–24 sierpnia – Pobierowo - plaża przy molo ul. Pocztowa
25–27 sierpnia – Dziwnów - boisko w Parku Miejskim ,przy ulicy Sienkiewicza


Więcej szczegółów na www.davinci-learning.com/bawsienauka

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!