W sobotę (14 stycznia) będą turnieje piłki nożnej, popisy płetwonurków, pokazy karate, judo, boksu i jazdy figurowej. Do tego pierwsza wykupiona tura na lodowisku i pływalni za symboliczną złotówkę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
To tylko niektóre atrakcje, jakie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla dębiczan i przyjezdnych gości. Wszystkie zostaną zaprezentowane w sobotę (14 stycznia) podczas Dnia Otwartego MOSIR – Trudno w to uwierzyć, ale niektórzy mieszkańcy nigdy nawet nie odwiedzili miejskich obiektów sportowych. Chcemy to zmienić i zachęcić do korzystania z naszej oferty – mówi Robert Mazur, dyrektor MOSiR w Dębicy.Sobotnia impreza będzie się odbywać w kilku punktach Dębicy. Najwcześniej, bo o godz. 9, rozpocznie się równolegle w Hali Basenów i Lodowiska przy ul. Piłsudskiego oraz w dawnej hali KS Wisłoka przy ul. Parkowej. Wśród tutejszych atrakcji znajdą się m.in. pokazy w wykonaniu sekcji zapaśniczej, hokejowej, jazdy figurowej, również nurkowania, aquaaerobiku. – Tego dnia pierwsza wykupiona tura, czyli 70 min, na basen lub lodowisko będzie kosztować symboliczną złotówkę – obiecuje dyrektor Mazur.O godz. 13 swoje podwoje otworzy dla gości Dom Sportu przy ul. Sportowej, godzinę później – Hala Sportowa przy ul. Kościuszki. Organizatorzy obiecują m.in. efektowne popisy karateków, bokserów, judoków, siatkarzy.– W Dniu Otwartym będziemy prowadzić zapisy do wszystkich sekcji działających w MOSiR – zapowiada też Robert Mazur. ***Dzień Otwarty MOSiR w Dębicy14 stycznia (sobota) w godz. 6–22Hala Basenów i Lodowiska9–21 – wejście na baseny kąpielowe za 1 zł/tura(70min)*15–17– pokaz Aquaaerobiku (z możliwością zapisania się na zajęcia)17–20– pokazy nurkowania organizowane przez dębicką Szkołę Nurkowania AQUARIUS:- prezentacja sprzętu nurkowego (współczesnego i retro)- projekcja filmów i zdjęć z wypraw nurkowych- wstępny instruktaż nurkowy z możliwością zejścia pod wodę w asyście instruktorów14–15.30 – pokaz jazdy figurowej na lodzie(z możliwością zapisania dziecka na zajęcia)15.30–17 – pokaz zajęć hokeja dla dzieci i przedszkolaków (z możliwością zapisania dziecka na zajęcia)17–22 – ślizgawka ogólnodostępna 1 zł/turę(70 min)*Hala Sportowa przy ul. Kościuszki14–16 – pokazy karate tradycyjnego (z możliwością zapisania na zajęcia)– pokaz zajęć szkółki bokserskiej (z możliwością zapisania na zajęcia)Dawna hala sportowa KS Wisłoka przy ul. Parkowej9–16 – Turniej Piłki Nożnej DAP – Dębica(z możliwością zapisania na zajęcia Dębickiej Akademii Piłkarskiej)14–14.30 – pokaz sekcji zapaśniczej (z możliwością zapisania się na zajęcia)Dom Sportu przy ul. Sportowej13–14 – pokaz treningu tenisa stołowego (z możliwością zapisania na zajęcia)14–15 – pokaz treningu judo (z możliwością zapisania na zajęcia)15–16 – siatkówka – pokaz sekcji siatkówki (z możliwością zapisania na zajęcia)16–17 – pokaz zajęć karate kyokushin (z możliwością zapisania się na zajęcia)17–20 – mecze ligi piłki halowej*W dniu otwartym MOSiR za symboliczną złotówkę będzie można skorzystać z pływalni oraz lodowiska. Cena ta dotyczy pierwszych 70 min. Po tym czasie obowiązują opłaty jak w cenniku. 

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: